Екс-очільник франківського «Правого сектора» Василь Абрамів знаходиться в розшуку

 • Серед переслідуваних режимом за “смітникову люстрацію” начальника Головного управління юстиції Василя Кавацюка у розшуку МВС числиться тодішній керівник Івано-Франківського “Правого сектору” – Василь Абрамів та нинішній начштабу ІФ ОО НВР ПС – Віктор Тихенький (Віталій Мартинов).

  Про це повідомляє офіційна сторінку «Правого сектора» у соціальній мережі «Фейсбук».

  1 2

   

  “Правий сектор” розцінює це, як контрреволюційні політичні репресії.

 • “Антиукраїнський режим пришвидшує час свого падіня!, – йдеться на їхній сторінці. – На сайті МВС в базі даних “осіб, які переховуються від органів влади” вчора розміщено дані учасників акції “чистий четвер” – нинішнього т.в.о. керівника громадсько-політичного представництва Іф ОО НВР ПС – Романа Масевича та активістів Федора Туза і Андрія Яхневича. Нагадаємо, що тоді в результаті акції у сміттєвий бак потрапив начальник ГУЮ в Івано-Франківській області, який попадав під дію закону “Про очищення влади” – В.Кавацюк, родич регіонала Б.Гдичинського, колишнього “смотрящого” по області, а нині заступника керівника секретаріату вищої ради юстиції України з вересня 2013 року.
  Абсурдність розміщення інформації в базі даних осіб, “які переховуються від органів державної влади” (що може розв’язувати руки “псам режиму”) полягає в тому, що вони є публічним. А Романа Масевича зі зверненнями, чи не щодня, можна побачити у кабінетах влади, зокрема й у кабінетах обласної поліції чи прокуратури”.

  Активісти звертаються до правоохоронців, які ще пам’ятають текст присяги українському народу, а “не шоколадному магнату”  і просять їх відмовлятися від виконання злочинних наказів, бо цього разу вже доведеться відповідати! Мовляв, жодна зірка чи зарплата не вартує людської долі та майбутнього нашої держави!
  Нагадаємо, 9 квітня минулого року, в рамках акції “Чистий четвер” активісти прикарпатського осередку “Правий сектор” прийшли в управління юстиції і вимагали, аби до них вийшов начальник Головного управління юстиції в Івано-Франківській області Василь Кавацюк. Коли Кавацюк відмовився виходити “до людей”, його силою виштовхали з кабінету. Під дверима стояв уже підготовлений сміттєвий бак. Кавацюка туди відразу ж і кинули, а зверху почали кидати автомобільні шини з вимогою написати заяву про відставку. Після відмови бак із начальником повезли до вокзалу, звідти – на головну вулицю міста. Під час такої “екскурсії” у Кавацюка кидали яйцями й облили зеленкою.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!