Фотографії відомої прикарпатки використали в рекламі майстер-класів

 • Олеся Стефанко – уродженка Коломиї. У 2011 році стала “Міс Україною” і  представляла нашу країну в конкурсі «Міс Всесвіт 2011». Наразі її особисті фото використані для реклами платформи для вкладання грошей. 

  У дописах йдеться про те, що за допомогою онлайн-курсів дівчині вдалось здолати фінансові труднощі, пише “Галицький кореспондент”.

  “Прийшла пандемія, ми з чоловіком втратили роботу, не мали як платити за квартиру”, – зазначають у пості.

  Так, за словами Олесі Стефанченко (саме так змінили прізвище дівчини і назвали фейкову сторінку) вони з чоловіком вклали частину збережених грошей, і вже через тиждень після старту отримали виплату на карту.

  “Ми наважились з чоловіком і жодного разу не пошкодували. Зараз у нас народився син і я дуже щаслива, що можу купити йому те, що він хоче. Я хочу поділитись з вами своєю знахідкою, нехай вона виручить кожного, хто знаходиться в незручному фінансовому становищі”, – пише Стефанечко.

  З переписки можна з’ясувати, що шахраї не вчили детально її біографію, адже в історії, яку поширюють від імені дівчини, перекручена її історія дитинства, прізвище, а також розповідь про рідних.

  Як йдеться в дописі, мама дівчини виховувала її та молодшого брата самостійно, без батька.

  “В 17 років я підпрацьовувала в місцевому магазині, щоб якось допомогти родині. Потім я закінчила школу, вступила до університету і паралельно продовжувала працювати”,- йдеться у пості.

  Та в Олесі Стефанко насправді брата немає, а є старша сестра Тетяна. Мама дівчат померла. 

  У коментарях до поста, Стефанечко  відповідає, що вона з Івано-Франківська, однак родом дівчина з села Ковалівка, що на Коломийщині.

  “Галицький кореспондент” звернувся за коментарем до Олесі Стефанко, аби дізнатись чи знає дівчина про фейкову сторінку зі своїми фото.

  Читайте також: Євро-2020: як франківці підтримували збірну України

  Фото – Instagram Olesiastefanko

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!