Франківська міськрада намагатиметься приєднати Тисменичани до ОТГ

Сьогодні, 24 січня, в Івано-Франківську відбулось позачергове засідання сесії міської ради.

На порядку денному в депутатів понад 25 питань. Одне з питань – про надання згоди на добровільне приєднання Тисменичанської сільської громади до Івано-Франківської міської ОТГ.

«Це складний процес. Але ми сьогодні можемо проголосувати за перше рішення і спробувати приєднати це село до міста», – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Голова села Тисменичани Сергій Баланюк додав, що їх турбує те, що вони перебувають у перспективному плані Переріслянської ОТГ. Мовляв, люди в цій громаді ніяких перспектив не бачать. А головне для жителів села те, що більшість їх працює саме в Івано-Франківську.

«Ми розуміємо, що у нас перспективи розвитку в Івано-Франківську будуть більше. 2500 людей просять приєднатися», – наголосив Баланюк.

Нагадаємо, раніше аби привернути увагу до своєї проблеми, активісти з Тисменичан планували перекрити дорогу. Але до акції протесту справа не дійшла, 15 січня ініціативну групу запросили на розмову з цього приводу до Івано-Франківської облдержадміністрації. Більше про це читайте у матеріалі «Хочемо до міста».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!