Франківський підприємець анонімно хоче придбати апарат ШВЛ

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що франківський підприємець виявив бажання придбати апарат ШВЛ для обласної інфекційної лікарні

  Однак він хоче зробити це анонімно. Про це мер повідомив під час щоденного прямого ефіру. 

  “Хочу подякувати їм. Вони не хочуть, щоб їх називали, але є багато таких осіб. Зараз вони шукають, де його придбати, бо, на жаль, продавці попіднімали ціни й важко отримати вентиляційні системи на території України”, – каже Руслан Марцінків. 

  Також міська влада передала до “швидкої допомоги” маски та респіратори, бо саме медики, які виїжджають на виклики, є у групі ризику. 

  Нагадаємо, що 19 березня Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка нещодавно померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Уже 21 березня її поховали на міському кладовищі з дотримання санітарних вимог. Однак її сина то чоловіка досі перевіряють на коронавірус. 

  Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка приїхала з Франції. Пацієнтка звернулася до сімейного лікаря зі скаргою на дещо підвищену температуру тіла. 

  Водночас Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

  В Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!