Головного франківського фінансиста у бюджеті насторожує ПДФО

 • 24 грудня «бюджетна» комісія обговорила міський бюджет м. Івано-Франківськ на 2016 рік.

  На обговорення Івано-Франківського бюджету голова комісії Роман Онуфріїв запросив керівника ДПІ Любомира Слободяна, заступника міського голови Богдана Білика, керівника управління земельних відносин Кирила Обладана та керівника міського фонду комунального майна Ігоря Гриненька.

  Керівник фінуправління Вікторія Сусаніна одразу пояснила: закон про державний бюджет не прийнятий. А отже після того, як Верховна Рада за нього проголосує, міські депутати змушені будуть відкоригувати свій бюджет протягом 10 днів.

  «Якщо взяти по доходах, то тішить те, що зараз дивилися по телевізору і спілкувалися з нардепами Івано-Франківська. Випливає, що ставки єдиного податку все ж таки залишаються 100%, бо по старому проекту хотіли тільки 45% залишити, а решту підняти на верхи, – сказала Сусаніна. – Крім того, нам вводять новий податок – адмінштраф. Ціна невелика від нього – 1,5 млн грн., але все ж таки додаткові надходження. Всі інші податки залишаються у такому ж розрізі, як і в 2015 році».

  Єдине, що насторожує Вікторію Сусаніну це сплата ПДФО і його поступлення. Мовляв, з 1 січня “обнулиться” індексація і втрати бюджету можуть складати приблизно 30 млн грн. Вона нагадала, що цьогорічна індексація зарплат бюджетників «коштувала» міському бюджету 36 млн грн.

  IMG_0135

 • До слова, доходи міського бюджету складають – 1 203 929,4 тис. гривень, у тому числі доходи загального фонду міського  бюджету 1 165 039,6 тис. гривень, доходи спеціального фонду міського бюджету 36 475,5 тис. гривень, у тому числі бюджету розвитку 16 000,0 тис. гривень згідно з додатком 1 до цього рішення.

  А видатки – 1 232 537,4 тис. гривень, в тому числі видатки загального фонду міського бюджету – 1 010 612,9 тис. гривень, видатки спеціального фонду міського бюджету 221 924,5 тис. гривень  згідно з додатком 2 та 3 до цього рішення;

  *ПДФО (Податок на доходи фізичних осіб) — загальнодержавний податок, що стягується з доходів фізичних осіб (громадян — резидентів) і не резидентів, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!