Голови новостворених прикарпатських ОТГ обмінялися досвідом

 • 29 жовтня відбулися вибори голів і депутатів рад у восьми новостворених громадах Прикарпаття. Люди обирали очільників у Дзвиняцькій сільській ОТГ (Богородчанський район), Рожнівській сільській і Яблунівській селищній ОТГ (Косівський район), Переріслянській сільській і Ланчинській селищній ОТГ (Надвірнянський район), Заболотівській селищній ОТГ (Снятинський ройон), Ямницькій сільській ОТГ (Тисменицький район) і Брошнів-Осадській селищній ОТГ (Рожнятівський район).

  Так, за результатами голосування голови ОТГ приступили до виконання своїх повноважень.

  Сьогодні ж у приміщенні облдержадміністрації відбулася нарада з питань організації роботи цих новоутворених ОТГ, у якій взяли участь заступник голови ОДА Богдан Кобилянський, виконавчий директор регіонального відділення «Асоціація міст України» Юрій Стефанчук, директор Івано-Франківського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Руслан Панасюк, радник голови ОДА Валерій Крецул, голови сільських та селищних рад, керівники профільних підрозділів ОДА.

  Розпочинаючи нараду, Богдан Кобилянський привітав новообраних голів ОТГ та побажав їм плідної праці на славу їхніх громад та Івано-Франківщини загалом.

  Під час заходу присутні обговорили питання щодо порядку проведення сесій в об’єднаних територіальних громадах і формування виконавчих органів, структури та кадрових питань. Також йшлося про реєстрацію органів самоврядування об’єднаних територіальних громад та припинення діяльності сільських рад, які об’єдналися. Присутні активно вели діалог та порушували питання, які їх цікавлять.

 • Своєю чергою представники департаменту фінансів ОДА та Державної казначейської служби України в області розповіли новим головам ОТГ про порядок завершення 2017 бюджетного року та формування проектів бюджетів об’єднаних територіальних громад на 2018 рік.

  Також йшла мова про підготовку проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку на 2018 рік. Разом з тим обговорили організацію роботи центрів надання адміністративних послуг.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!