Голови ОТГ Прикарпаття обговорили перспективи розвитку громад

 • В Івано-Франківську відбулося чергове засідання членів правління Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. Участь в заході взяли очільники територіальних громад області, директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк та інші посадовці.

  Представник всеукраїнської асоціації Тарас Добрівський відзначив високий рівень співпраці агенції з місцевими органами виконавчої влади, чого, на його переконання, немає в інших областях.

  «Ми бачимо рівень вашої взаємодії з обласною державною адміністрацією. На моє глибоке переконання, голови ОТГ з інших областей вам можуть тільки заздрити», – сказав Тарас Добрівський, додаючи, з-поміж іншого і про ефективність діяльності агенції, яка помітна поза межами області.

  Експерт звернувся до членів правління агенції за підтримкою, оскільки бачить у ній надійного партнера. Він також нагадав, що три прикарпатських ОТГ – Заболотівська, Матеївецька та Космацька – вже входять до складу Асоціації.

  Голова Матеївецької громади Петро Книшук заявив, що він задоволений, передусім, співпрацею з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття. На його переконання, завдяки діяльності інституції проблемні питання стали вирішуватися швидше та якісніше. «Задоволений співпрацею з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття. Тут відчувається всебічна підтримка, здійснюється якісна та послідовна робота із забезпечення спроможності наших громад», – додав він.

  Ефективність діяльності прикарпатської асоціації відзначив і директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк. За його словами, завдяки діяльності агенції громади почали використовувати інноваційні інструменти із забезпечення економічного розвитку, готувати якісні проекти, впроваджувати заходи з енергоефективності тощо.

 • Виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей наголосив на важливості врегулювання питань «нічного» тарифу, сплати відділеннями Укрпошти ПДФО до бюджетів об’єднаних територіальних громад, а також виділення коштів на ремонт доріг із Дорожнього фонду.

  Нагадаємо, На Івано-Франківщині планують створити три нові об’єднані громади

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!