Канада допоможе Україні створити поліцейську академію

Керівник Національної поліції Хатія Деканоідзе домовилась з Канадою про поглиблення співпраці між Оттавою та Києвом у реформуванні правоохоронної системи України, передає «hromadske.tv».

61c0c85-gjkbwbz-0_628x420

«У нас дуже багато напрямів співпраці. Починаючи від обладнання для патрульних поліцейських та розширення канадської тренувальної місії на дільничних, і завершуючи створенням Національної поліцейської академії. Я сподіваюся, що наша співпраця в Канадою поглиблюватиметься, тому й здійснила цей візит», – сказала Деканоідзе.

Вона додала, що запросила керівництво канадської поліції до України для проведення «оціночної місії».

За словами Деканоідзе, протягом візиту вдалося узгодити багато нюансів і тепер найголовніше – «політичне рішення нового керівництва Канади, щоб значно поглибити нашу співпрацю».

Окрім цього, Деканоідзе звернулася із запитом про збільшення кількості канадських інструкторів та продовження терміну їх перебування в Україні щонайменше на півроку.

«У Києві вже працюють канадські інструктори, але я сподіваюся, що з нового року їх стане значно більше, щоб вони мали змогу займатися з нашими поліцейськими не лише в Києві, а й в інших містах», – наголосила вона.

Окремим питанням обговорення стала співпраця МВС із Коледжем канадської поліції у галузі створення української Національної академії поліції.

«Я попросила канадських колег, аби вони сприяли у питанні створення Нацакадемії поліції та залучили до цього якомога більше тренерів», – підкреслила Деканоідзе.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!