У Франківську святкують створення Національної поліції України

Сьогодні, 4 липня, в Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди четвертої річниці створення Національної поліції України.

«За ці чотири роки поліція України кардинально змінила вектор діяльності. Пишаюся тим, що я є офіцером та очолюю поліцію Прикарпаття, а про здобутки варто питати у громадян»,- розповів Володимир Голубош, очільник Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області.

Всього у прикарпатській поліції працює 2020 чоловік. І незважаючи на урочистості, поліція сьогодні працює, зазначив Голубош.

Окрім урочистої частини, у центрі міста поліція створила локацію для найменших франківців.

«Завжди пишалася своєю роботою. Ще коли я була маленька, мій брат працював у карному розшуку. Ще коли я була у третьому класі, вирішила, що хочу працювати у поліції. Це не лише чоловіча робота, повірте – у будь-якій роботі важливі обидва, в деяких питаннях більше зрозуміти може лише жінка. Я часто пропускаю проблеми людей через себе і часто людина не може все сказати, її потрібно зрозуміти, відчути»,- поділилася підполковник поліції Євгенія Сірова. Професію поліцейського обрав і її син, не зважаючи на творчий характер вирішив працювати саме тут.

Під час урочистостей перші офіцерські звання отримали поліцейські, які є офіцерами громади, та живуть і працюють в ОТГ Прикарпаття.

Національна поліція України — центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки створений в липні 2015 року.

Читайте також: Франківськ увійшов у ТОП найкрасивіших міст України

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!