Конфлікт підприємців у Коломиї: Агрофірмі “Прут” продовжили оренду на рік

  • Кілька місяців у Коломиї вирішували подальшу долю ринку, знаного у народі як блакитний, і нарешті спільними зусиллями вдалося знайти вихід із ситуації.

    Нагадаємо, 30 січня у Коломиї відбулася масова акція протесту підприємців. Десятки людей з плакатами, які прикрашають гасла “Сотні людей на вулицю!”, “Люди – не машини!” та “У мене забирають роботу!”, вимагають продовжити оренду землі під речовий ринок. Таку бурхливу реакцію підприємців спричинило рішення міської ради від 26 січня. Ним депутати відмовилися продовжити оренду землі у розмірі 0,19 га агрофірмі «Прут». З’ясувалося, що тоді на сесії йшлося про спорудження на тому місці паркінгу, а підприємці боялися залишитися без роботи.

    Після тривалих дискусій міський голова Ігор Слюзар запропонував підприємцям залишити за собою робочі місця, але працювати безпосередньо із владою, а не з агрофірмою. Підприємці спершу послухали, але все ж наполягли на тому, щоб оренду “Пруту” продовжили.

    На останній сесії Коломийської міськради таки прийняли рішення про продовження оренди ринку фірмі на один рік, ухвалення підприємці вітали із оплесками.

  •  

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!