Крилос готується до Всеукраїнської Патріаршої прощі (програма)

 • Цьогоріч 31 липня-1 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю в селі Крилос (Давній Галич), яку очолить Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ.

  Час прощі – це час, коли можна обдумати все життя, зупинитися, відчути спокій, через втому фізичну отримати духовної сили. Відкинути матеріальні справи хоч на ті кілька днів прощі – це віднайти в собі сили для боротьби за власну душу, інформують в Архієпархії УГКЦ.

  На цьогорічній прощі до Крилоса запланований традиційний піший хід паломників з Івано-Франківська, Калуша та Бурштина.

  Серед заходів запланована насичена молитовна програма з нічними чуваннями, які проводитимуть семінаристи, та цікава мистецько-євангелізаційна програма, яку вже підготувала Молодіжна комісія.

  Більше сотні священників Архієпархії будуть сповідати.

  Кульмінаційним моментом молінь стане Архієрейська Божественна Літургія, яку в неділю о 9:00 год відслужить Патріарх УГКЦ Блаженніший Святослав.

 • Нагадаємо, в рамках візиту на Прикарпаття, 31 липня древній Галич відвідає Патріарх Святослав Шевчук, який освятить новозбудований храм Блаженних священномучеників Станіславівських – Симеона Лукача, Григорія Хомишина та Івана Слезюка.

  Читайте також: У Галичі мощі блаженних новомучеників перенесуть до нової Церкви

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!