Глава УГКЦ освятить у Галичі новозбудований храм

 • 31 липня древній Галич відвідає Патріарх Святослав Шевчук.

  Глава УГКЦ освятить новозбудований храм Блаженних священномучеників Станіславівських – Симеона Лукача, Григорія Хомишина та Івана Слезюка, інформує “Нова Зоря”.

  Святиню спорудили на Замковій горі. 

  «Коли ми почали формувати парафію, було багато думок, де саме спорудити храм. І вибрали найкраще місце: у центрі Галич-гори, попри дорогу, яка веде на Івано-Франківськ та Львів. Вона єднає західний і східний регіони з центральним. А Боже провидіння в тому, що коли починали будівництво, то не мали ні коштів, ні парафії. За чотири роки ми ввійшли до храму. Єпископ дозволив нам служити у ще не освяченій церкві. Це для нас дуже знаково. Ми щиро вдячні меценатам. Особлива подяка о. Володимиру Кузюку та о. Володимиру Палію, ексголові міста п. Оресту Тарачику та мирянам Мартіні й Михайлу Дроздам і всім парафіянам Галич-гори. Нехай Господь віддячить сторицею усім причетним для будівництва. Увесь час ми відчували Господню допомогу і Боже благословення, коли розпочали цю святу справу», – розповів о. Ігор Броновський, декан Галицький.

  У неділю, 25 липня, відбудеться перенесення мощей блаженних Івана Слезюка та Симеона Лукача з храму Різдва Христового до храму Блаженних священномучеників Станіславівських.

  Ця пам’ятна подія відбудеться за кілька днів до приїзду Патріарха Святослава до Галича і освячення ним новозбудованого храму.

  Читайте також: На місці згорілої церкви на Прикарпатті будують новий храм (фото)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!