Ліхтарі – це не окраса: чому центральна вулиця Ямниці погано освітлюється?

 • Восени минулого року в Ямницькій об’єднаній територіальній громаді відбулися перші вибори. Так, до Ямниці ще приєдналися три села – Сілець, Тязів та Павлівка. Про це ми писали у статі «Війна за мандати».

  Наразі вже відбулося три сесії Ямницької ОТГ. Багато уваги на сесії приділяють на земельних питаннях. А от про освітлення ще не говорили. Це попри те, що освітлення центральної ямницької вулиці знаходиться в дуже поганому стані. Відтак «Галицький кореспондент» вирішив поцікавитися, що робиться для того, аби людям ввечері було безпечніше ходити вулицями.

  Проблема з освітлення вулиці Галицької є актуальною для Ямницької сільської ради ОТГ, визнає голова ОТГ Роман Крутий. І додає: «Нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрут у темряві».

  За словами Крутого, вони вживають «всіх необхідних заходів» щодо можливості її вирішення в найкоротший термін. Відтак наразі розглядаються пропозиції щодо закупівлі нових та заміни застарілих ліхтарів на енергозберігаючі.

  «Крім того, – підсумовує голова ОТГ, – планується провести освітлення вулиць тих населених пунктів Ямницької об’єднаної територіальної громади, де воно відсутнє».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!