Львів запропонував найнижчу ціну за вивезення сміття з Калуша

 • 11 січня в системі державних закупівель “Прозоро” відбувся тендер  на прибирання та впорядкування місць масового накопичення великогабаритних відходів та сміття на території Калуської громади. Замовник — управління житлово-комунального господарства Калуської ради.

  Про це повідомляють “Вікна”.

  Участь у тендері взяли чотири суб’єкти господарювання: калуські підприємці Олександра Яніцька, Надія Микитин і Назарій Паламар та приватне підприємство “Пара-мир”.

  Найнижчу ціну запропонувало приватне підприємство — 782 887 гривень з ПДВ. На цьому етапі переможця тендеру розглядає кваліфікаційна комісія.

  Приватне підприємство “Пара-мир” зареєстроване у Львові. Його основна діяльність — збирання безпечних відходів. У активі підприємства — 12 договорів на вивезення сміття на понад 252 тис. гривень. Усі вони укладені за результатами допорогових закупівель із військовою частиною у Чернівецькій області та головним управлінням пенсійного фонду в Львівській області.

  За тендерною документацією, переможець має вивезти впродовж 2021 року 6091 кубічних метрів відходів,  послуги з прибирання та впорядкування місць масового накопичення великогабаритних відходів повинні надаватися по всій території громади, періодичність вивезення сміття — п’ять днів на тиждень, а мінімальна кількість вивезення сміття — 45 кубічних метрів у день. Сміття має вивозитися на полігон твердих побутових відходів. Таким чином у випадку визнання ПП “Пара-мир” переможцем тендеру, вартість вивезення одного кубометра великогабаритних відходів становитиме приблизно 129 гривень.

  Нагадаємо, полігон біля Рибного прийматиме сміття лише від двох громад Прикарпаття, а жителі Коломиї скаржились, що вантажівки вивозять сміття їм  під будинки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!