У Коломиї вантажівки вивозять сміття людям під будинки

 • У Коломиї мешканці вул. Довбуша скаржаться, що водії регулярно викидають сміття просто на вулиці.

  Влада розводить руками, тож небайдужі коломияни взяли справу в свої руки: коли вкотре вантажівка зупинилася викинути сміття – заблокували виїзд та викликали поліцію, повідомляє “НТК”.

  Для мешканців вул. Довбуша вже звичною справою стало знаходити сміття поруч зі своїми будинками. Вони неодноразово зверталися до поліції, але все марно. Зокрема, з автошколи сміття привозять вже вшосте, каже місцева мешканка пані Ірина.

  Зрештою терпець увірвався і люди викликали поліцію та заблокували автомобіль. 

  “Поліція нам сказала, що ми не маємо права блокувати машину. А той газда має право висипати нам тут сміття?”, – дивується пані Галина.

  Представник поліції каже, що колективне звернення від мешканців вул. Довбуша зареєстрували і будуть проводити слідство. 

  Водії заблокованого авто від коментарів відмовилися.

  Як з’ясувалося, автомобіль, який викидав сміття на вулиці відвезли на штрафмайданчик. Того ж дня його звідти і забрали. Коли ж пані Галина звернулася до поліції за талоном  про прийняття та реєстрацію заяви, складеної в день події, то дізналася, що заява недійсна. Працівники поліції пояснили, що її треба було писати у відділку, а не на машині. 

 • Згодом у поліції повідомили, що власника автомобіля притягнули до відповідальності і він мав прибрати сміття. Однак воно і досі там.

  Нагадаємо, що на Коломийщині жінка втекла з лікарні з 11-місячним малюком

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!