Мешканці прикарпатських сіл звернулись по допомогу до обласної влади

Сьогодні, 7 червня, голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів ОДА і відповідних служб.

Під час прийому до голови своє звернення адресувала сільський голова с. Гостів Тлумацького району п. Ганна. Вона розповіла про потребу громади щодо завершення ремонтних робіт у сільському клубі. За словами сільського голови, адмінбудівля, де наразі розташовується амбулаторія, бібліотека та клуб, здана в експлуатацію у 2005 році. Однак частина приміщення потребує завершення певних ремонтних робіт.

Окрім того, громада села просить керівництво області сприяти у проведенні капітального ремонту місцевих доріг.

Також із проханням надати матеріальну допомогу на будівництво церкви до Олега Гончарука звернулася громада села Демешківці, Галицького району. Селяни та священнослужитель храму вже понад шість років будують нове приміщення церкви. На сьогоднішній день сільчани послуговуються старим дерев’яним храмом Покрови Пресвятої Богородиці, який був зведений ще у 1884 році на місці згорілої будівлі.

Наразі у храмі ведуться роботи щодо встановлення теплої підлоги, на що у жителів Демешківців не вистачає коштів.

Голова облдержадміністрації доручив розглянути порушені питання керівництву департаментів фінансів і будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА і надати необхідну допомогу.

Нагадаємо, Топ-15 найцікавіших місць Тлумаччини

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!