Мінімальна – 6 500: Зеленський розповів, як підвищуватимуть зарплату українцям

До мінімальної заробітної плати прив’язані будь-які зарплати в Україні. Саме тому збільшення виплат до 6 тисяч 500 гривень є важливим кроком для держави.

Проте такі дії можуть бути небезпечними, якщо втілювати їх у короткий термін. Про це Президент України Володимир Зеленський заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє 24 канал.

Він пояснив, що підвищення в короткий термін є небезпечним з точки зору інфляційних процесів, а також через відсутність таких грошей у бюджеті. 

“Уряд впевнений, Національний банк впевнений, ми впевнені – це спільна позиція. Ми збираємося запровадити 6 тисяч гривень з початку 2021 року. Зараз, з 1 вересня 2020 року, – 5 тисяч. І потім всередині 2021 року – 6 тисяч 500 гривень”,
– заявив Володимир Зеленський.

Президент впевнений, що, окрім того, що людям буде легше, – більше нічого не буде.

“Я знаю, всі лякають, що бізнес піде “в тінь”. Так теж не можна говорити: “бізнес піде “в тінь”, “бізнес не хоче сплачувати податки”. Є різний бізнес. Є бізнесмени, які розуміють, що треба сплачувати податки”, – додав Зеленський.

Довідково: Зараз мінімальна зарплата у держбюджеті – 2020 становить 4723 гривень. Володимир Зеленський звернувся до уряду та закликав нардепів підтримати його законопроєкт щодо збільшення розміру мінімальної зарплати на майже 6% з 1 вересня. Відтак вона становитиме 5 тисяч гривень.

Нагадаємо, середня зарплата в Україні несподівано зросла і досягла докарантинного рівня, – Держстат

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!