Міста не розуміють, навіщо їм села, – заступник голови Івано-Франківської ОДА

  • Сьогодні, 29 січня, Івано-Франківський центр розвитку місцевого самоврядування відзвітував про роботу за 2017 рік.

    Богдан Кобилянський, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, відповідаючи на питання журналістів про проблеми у сфері об’єднання міст обласного значення в ОТГ, сказав, що багаті міста часто просто не хочуть об’єднуватись із біднішими селами.

    “Проблема в тому, що міста мають гроші, а бажання ділитись цими коштами із докволишніми селами, які не завжди є багатими, не мають. Багатий не хоче ділитися з бідним, і тут є проблема. Міста обласного значення очікують на закон, котрий має сказати, як же має відбутися створення громад із ними. Ці міста часто не розуміють, навіщо їм села. Але ж деколи без цих сіл буде неможливий подальший розвиток! Якщо змоделювати ситуацію на кілька років наперед, то ці села зможуть утворити свої громади зі своїми думками, і подальшого розвитку міста не буде. А це ще одна проблема, і її мають зрозуміти очільники міст”, – висловився посадовець.

    Голова Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк додав, що у цьому році мова йтиме про міста районного значення, яких на Івано-Франківщині вистачає, та висловив надію на створення ОТГ у Надвірні, Рогатині, Долині, Косові та Верховині.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!