МОЗ разом з міжнародними партнерами презентували проект підтримки реформ в охороні здоров’я

 • Проект під назвою «Сприяння ефективному врядуванню в системі охорони здоров’я», має на меті покращення стану здоров’я, фінансового захисту, благополуччя, рівноправного доступу та задоволеності медичними послугами населення України, особливо найбільш уразливих груп.

  komitet1-1024x660

  Як повідомляє Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації, цей проект буде реалізуватися Міністерством охорони здоров’я України за кошти надані Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Швейцарською Конфедерацією. Він триває з грудня 2015 до листопада 2019 року. Для сприяння процесу реформування системи охорони здоров’я МОЗ створить Центр реформ системи охорони здоров’я, який буде стратегічно спрямовувати цей процес в Україні, і працюватиме за технічної підтримки ВООЗ.

  «Реформування системи охорони здоров’я – складний і багатогранний процес, до якого мають бути залучені Міністерство охорони здоров’я України як лідер процесу, але також й інші урядові інституції, Парламент тощо. І тільки співпраця та координація всіх зацікавлених сторін зможе сприяти тому, щоб реформи в Україні відбулися», – наголосив Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі.

  «Міністерство охорони здоров’я визначило для себе п’ять основних напрямів реформи, які стосуються зміни системи фінансування галузі, нових засад надання первинної медичної допомоги, реформування системи громадського здоров’я, державних закупівель та дерегуляції фармацевтичної галузі», – зазначив заступник Міністра охорони здоров’я України Ігор Перегінець.

  Проект також буде пов’язаний із поточними заходами щодо готовності та реагування на надзвичайні ситуації, які ВООЗ впроваджує в Україні. Проект буде доповнювати поточні ініціативи, спрямовані на життєво важливі заходи для досягнення довгострокового впливу на систему охорони здоров’я в Україні.

  Нагадаємо, що ВООЗ закликала заборонити дітям дивитися фільми з героями-курцями.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!