“На провокації ми вестись не будемо”, – Марцінків звернувся до протестувальників

Сьогодні, 17 липня, в Івано-Франківську відбувається оперативна нарада у міського голови.

Мер міста Руслан Марцінків звернувся до франківців з попередженням:

«Я попереджаю всіх, якщо буде перекриття дороги – ми ніякі переговори вести не будемо, я вам це гарантую. На провокації ми вестися не будемо. І щоб поліція до мене не дзвонила. Перекриття дороги це ваша робота. Ще раз ви подзвоните, я не буду брати трубку», – сказав мер.

Він додав, що можна приходити у міську раду, приковувати себе кайданками, як це робив один з депутатів. «Забороняю будь-яким нашим працівника дивитись на це. Є поліція – це їхня робота», – сказав мер.

Нагадаємо, що нещодавно люди перекривали дорогу на вулиці Целевича та на Галицькій. Таким чином вони протестували проти будівництва багатоповерхівки на вулицях Тролейбусна-Хіміків, проте їх ніхто не почув. Тому в п’ятницю обурені мешканці перекрили дорогу на Львів в Угриневі,  але дорогу розблокували  в обмін на обіцянку, що сьогодні до них в двір приїде міський голова Руслан Марцінків.

Втім, попри обіцянку мер не прийшов, через це вчора люди перекрили дорогу на вулиці Галицькій на дві години, після чого міський голова пообіцяв вийти до людей.

А вже о 18:00 Руслан Марцінків таки зустрівся з протестувальниками. 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!