На Прикарпатті бракує грошей на ліквідацію наслідків травневої негоди

Сьогодні, 22 жовтня, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків

Депутати розглянули питання щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що трапились на території області у травні 2019 року. Йшлося про відновлення об’єктів, пошкоджених травневою стихією, аварійних мостів на території області.

“Було виділено 59 мільйонів гривень. Частина об’єктів потрапила у списки компенсації, а частина чомусь – ні. Є місця, де проїзду майже немає, і їх немає у переліках. Все це дуже цікаво. А ще роботи чомусь йшли без тендеру”, – сказав Микола Палійчук, голова бюджетної комісії.

Заступниця голови ОДА Марія Савка на це сказала, що рішення по кожному з районів приймала спеціальна комісія, все це звели докупи і список направили у Київ. ОДА очікувала отримати 100 мільйонів фінансування, натомість отримала лише 59.

“Чому в одному районі робляться три дороги і три мости, а в іншому – жодного? Поясніть мені”, – звернувся до Марії Савки Микола Палійчук.

На це вона йому відповіла, що в деяких районах повені визнали локальними, і грошей з держбюджету через це не дали.

“Ми подали всі об’єкти в Богородчанському районі. Але коли стало відомо, що фінансування буде не 100 мільйонів, а 59, то довелося скорочувати список”, – додала Марія Савка.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!