На Прикарпатті проживає понад 8 тисяч учасників АТО\ООС

 • Сьогодні, 15 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їх сімей.

  Як повідомила голова комісії Наталія Чаплинська, на території Івано-Франківської області наразі проживає 8013 учасників бойових дій.

  “У нас є інформаційна довідка, підготовлена департаментом соціальної політики. І тут є такі цифри – маємо 8013 учасників АТО\ООС, серед них 505 отримали інвалідність. Є і 143 члени сімей загиблих”, – сказала Наталія Чаплинська.

  Також комісія прийняла рішення звернутися до ОТГ Івано-Франківщини з метою підтримки сімей учасників бойових дій. За словами депутатів, на територіях громад живуть атовці, яким потрібна підтримка. При цьому обласного бюджету на всі потреби не вистачить.

  На програму підтримки атовців та їх родин Івано-Франківщина передбачила 9.4 мільйона гривень, підтримки сімей, що досить мало, зважаючи на їхню кількість. Тож депутати обласної ради звернулися до об’єднаних громад із проханням підтримати бійців.

  Читайте також: Бюджет Івано-Франківщини у 2021 році буде на 400 мільйонів меншим, ніж торік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!