На TEDx у Франківську виступатиме очільниця МОЗ Уляна Супрун

 • Стало відоме ім’я ще одного спікера конференції TEDx, яка пройде в Івано-Франківську 30 вересня, в “Арена-центрі”.

  Нагадаємо, цьогоріч темою конференції буде “Power of mind” – сила розуму. 

        

  Цього року на TEDx завітає доктор Уляна Супрун, очільниця Міністерства охорони здоров’я. Про це повідомили на сторінці  TEDxIvanoFrankivsk у соцмережі: 

  “Розкриваємо ім’я ще одного нашого спікера.
  До нас цього року завітає доктор УЛЯНА СУПРУН – очільниця Міністерства охорони здоров’я”, – йдеться у дописі.

  Уляна Супрун народилася в родині українських емігрантів у Америці. Батьки доклали зусиль, щоб діти виховувалися в українських традиціях, тому Уляна Супрун навчалася в українській школі. Долучилася до Пласту, Спілки української молоді у Нью-Йорку. Після близько 12 років навчання працювала лікарем-радіологом.

  Все життя відчувала міцний зв’язок з Україною та завжди активно підтримувала українців як волонтер. Вона – член Українського конгресового комітету Америки. Два роки очолювала Раду з надання гуманітарної допомоги українцям, розповіли на сторінці TEDxIvanoFrankivsk.

  У 2012 році – продала будинок у Нью-Йорку і разом з чоловіком вирішила подорожувати світом. 2013-го року Уляна Супрун переїхала до України. Та Євромайдан у Києві остаточно визначив її подальший маршрут.

  Під час Революції Гідності перебувала у медичній службі Євромайдану та рятувала поранених. Стала директором гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців, заснувала організацію “Захист патріотів”, яка проводить тренування бійців з медицини та забезпечує військових медичним спорядженням. А з 1 серпня 2016 року доктор Супрун виконує обов’язки міністра охорони здоров’я, та є рушійною силою медичної реформи.

  Читайте також: TEDxWomenIvanoFrankivsk: Жіночі історії успіху 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!