На Яремчанщині рекомендують не слухати російську музику

 • Учора, 29 березня, у Яремчому відбулася сесія міської ради.

  Обговорили питання про заборону продажу споживчих товарів, вироблених у Росії та російського походження, заборону ведення російського бізнесу, а також відтворення російської музики на території Яремчанщини.

  Необхідність впровадження таких заходів пояснили чисельними скаргами місцевих жителів, а також ситуацією на сході країни.

  У грудні минулого року міська рада підтримала заборону продажу товарів, вироблених в Росії, а також використання російської музики на території міської ради. А місцевим жителям рекомендували не купувати російські товари. У громадському транспорті, закладах відпочинку готельного і ресторанного бізнесу, розважальних центрах та інших громадських місцях – заборонити звучання російських виконавців, які підтримали анексію Криму та війну на сході.

  Депутат Юрій Карпін запитав, як практично виконати таке рішення, механізмів, на його думку, немає. Є сенс підготувати звернення до Кабінету Міністрів, щоб заборонили торгувати з Росією, локально такі заходи впроваджувати не можна.

  Міський голова Василь Онутчак пояснив, таке рішення було запропоноване внаслідок конфлікту на ринку, коли звучав російський шансон.

  У присутніх виникло запитання щодо запчастин до автомобілів ВАЗ російського виробництва, як у випадку заборони власники таких авто будуть виходити із ситуації. Зрештою присутні зауважили, що варто лише рекомендувати не використовувати російські товари і не вмикати у закладах російську музику.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!