Надія Савченко допомагає Росії, – Олексій Тука

 • Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що народний депутат України Надія Савченко своїм візитом в ОРДЛО досягла лише того, що отримала листи від українських полонених. В результаті Росія використовує вчинки Савченко виключно на свою користь.

  Про це Тука написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

  За словами Туки, візит Надії Савченко на окуповані території Донбасу відбувався під ретельним наглядом російських пропагандистів, які згодом використовують даний матеріал для демонстрації «прекрасних» умов утримання полонених. Більш того, окупанти мають намір продемонструвати, що на їх території відчуває себе в безпеці навіть Надія Савченко, яка раніше в РФ звинувачувалася у вбивстві російських журналістів. Всі ці «картини», говорить Тука, будуть одним з аргументів для проведення виборів на Донбасі.

  «Здійснюються спроби “легітимізації прямих переговорів” з ватажками ОРДЛО для того, щоб підтвердити статус “внутрішнього громадянського конфлікту”, при цьому вивести з переговорів як Росію, так і ОБСЄ», – написав Тука.

  Серед іншого заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій підкреслив, що Росія використовує дії Савченко виключно в своїх інтересах, тому якщо вона цього не усвідомлює, її «діяльність» слід обмежити законним шляхом.

  Читайте також: В Івано-Франківську запрацював штаб блокади торгівлі з окупантами

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!