Нафта і туризм: на карті Прикарпаття з’явиться нова ОТГ

 • Уряд вніс зміни до перспективного плану формування ОТГ в Івано-Франківській області.

  Про це повідомив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей.

  За його словами, 4 грудня, Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням включив Дубівську об’єднану територіальну громаду Рожнятівського району до перспективного плану формування ОТГ у нашій області.

  «Це означає, що вже з 1 лютого наступного року Дубівська ОТГ перейде на прямі міжбюджетні відносини з державою та отримає всі необхідні субвенції на розвиток інфраструктури», — зазначив Максим Чопей.

  «Значна заслуга в цьому належить голові Дубівської сільської ради Олександру Мухару. Спільними зусиллями нам вдалось утворити громаду, яка має високий потенціал для соціально-економічного розвитку», — сказав він.

  Говорячи про потенціал розвитку ОТГ, експерт зазначив, що на території громади розвинута нафтовидобувна промисловість та є високий потенціал для розвитку зеленого туризму.

  «Одним із важливих інструментів наповнення бюджету буде рента від видобутку нафти, яка раніше спрямовувалась до бюджету району», — сказав експерт.

 • Голова Дубівської сільської ради наголосив, що до новоутвореної громади увійшло шість сільських рад — Дубівська, Вільхівська, Князівська, Ріпненська, Цінівська та Ясеновецька.

  «Загалом до громади увійшло 11 сіл. Площа новоутвореної ОТГ становить 91,812 км2, а чисельність населення – 7094 чол. Наше спільне завдання — покращити життя людей, які живуть у громаді, а також забезпечити сталий розвиток ОТГ», — сказав Олександр Мухар.

  Нагадаємо, що вибори у Дубівській територіальній громаді та ще у п’яти прикарпатських ОТГ – Гвіздецькій, Корницькій, Підгайчиківській, Пасічнянській, Єзупільській – відбудуться 22 грудня 2019 року. 

  Нагадаємо, Експерти проаналізували виконання бюджетів прикарпатських ОТГ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!