Національна поліція України є незалежною у своїх кадрових рішеннях – Хатія Деканоідзе

 • Так само незаангажованими і вільними від будь-якого впливу є і рішення комісій, які здійснюють атестування до лав Національної поліції України.

  Про це глава Нацполіції заявила сьогодні, 29 грудня, коментуючи питання щодо останніх кадрових рішень у керівництві поліції м. Києва, – повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

  1707966

  “Я ще раз звертаюся до всіх журналістів і політиків і хочу підкреслити, що Національна поліція є повністю політично незаангажованою і вільною від будь-якого впливу. Всі кадрові рішення приймаються виключно в межах діючого законодавства, а в період атестування – виключно атестаційними комісіями”, – підкреслила Хатія Деканоідзе.

  Крім того, Голова Нацполіції підкреслила, що всі атестаційні комісії є абсолютно незалежними від будь-якого впливу.

  “Я дуже вдячна членам всіх комісій, адже вони приймають мудрі та складні рішення”, – зазначила Хатія Деканоідзе.

  Глава Нацполіції підкреслила, що реформа поліції була розпочата ще за рік до її призначення на цю посаду. Ця реформа була підтримана керівництвом країни і Міністерства внутрішніх справ зокрема.

  Хатія Деканоідзе також висловила сподівання на подальшу підтримку цієї реформи і наступних кроків у її здійсненні з боку керівництва країни, парламенту, а також керівництва МВС України.

  Нагадаємо, що керівник Національної поліції Хатія Деканоідзе домовилась з Канадою про поглиблення співпраці між Оттавою та Києвом у реформуванні правоохоронної системи України. В рамках цього Канада допоможе Україні створити поліцейську академію.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!