Олександр Шевченко: “В політиці залишаюся. В Івано-Франківську підтримую до Верховної Ради Андрія Сторожука”

 • Пане Олександре, ви наразі чинний народний депутат від Івано-Франківщини. На вибори цього разу не йдете і заявили про підтримку кандидата від «Слуги народу» Андрія Сторожука.

  Так, я переконаний, що Україна після виборів нового президента отримала шанс на швидкі зміни на краще. Але ми всі знову напередодні нового важливого вибору – 21 липня на дочасних виборах до Верховної Ради України.
  Це не прості вибори, це фактично наш вибір шляху розвитку нашої країни. Вибір, який є надзвичайно важливим для нас, наших родин, для наших батьків, для наших дітей.
  Для якісних змін в Україні залишився ще один крок – завершити зміну старих політичних еліт. Старі політики і чиновники, які десятки років у владі, які відповідальні за ситуацію в державі, повинні бути замінені на нове покоління, на нові політичні еліти. Старі політичні партії, які мали шанс, але скористалися ним не на користь держави, повинні піти на «політичну пенсію».
  У владу повинні прийти добре освічені, не зіпсовані корупційною круговою порукою, спрямовані в майбутнє, мотивовані саме на служіння людям, політики, депутати.
  Саме тому, друзі, мешканці Івано-Франківська, я закликаю вас 21 липня обрати до Верховної Ради від міського виборчого округу Андрія Сторожука.

  Чому саме Андрія Сторожука ви вирішили підтримати?

  Андрія я знаю давно і добре. І довіряю йому. Він багато років тихо і без самопіару допомагав людям як юрист, як представник нашої команди. Керував потужними соціальними проектами. Як правник він взяв участь в написанні десятків законопроектів, що були подані до Верховної Ради. Він добре освічений, досконало володіє іноземними мовами.
  Тобто, можна сказати, що він «в темі», він одразу ж готовий включитися в роботу в парламенті.
  Він є членом ефективної команди, яка вміє і знає як лобіювати інтереси нашого міста і нашого краю в центральних органах влади.
  Ми багато говорили з Андрієм. Він готовий до співпраці з всією громадою міста. Він вважає себе членом саме команди всіх іванофранківців. І це правильна позиція. Нам з вами необхідні єдність і Віра.
  Усвідомлюю, що всі ми маємо різні політичні погляди, різні політичні вподобання. Поважаю їх. А тих, хто довіряє мені – закликаю віддати свій голос за Андрія Сторожука.

  Багато запитань читачів є про Ваші плани. Ви залишаєте політику?

  Ні, я не йду з політики. Відчуваю свій обов’язок і надалі служити людям в найвищій формі.
  Хочу надалі бути ще більш ефективним і спрямувати весь свій потенціал на розвиток як Івано-Франківська, Прикарпаття так і всієї України ! Саме на тому, де буду максимально потрібним.
  Я готовий підтримати молодих та ментально нових політиків. Команду, яка замінить всіх «вічних» політиків, що десятиліттями були топовими державними чиновниками. І які персонально відповідальні за ситуацію, в якій опинилася Україна.
  Хочу ще щиро подякувати франківцям за тай кредит довіри, який вони надали мені двічі – в травні та в жовтні 2014 року, одразу ж після Революції Гідності, на тодішніх дочасних виборах.
  Я завжди пам’ятав про відповідальність перед франківцями та завжди відчував їх підтримку.
  Також хочу запевнити, що всі соціальні і благодійні програми та проекти, що наша політична команда втілювала багато років поспіль за підтримки Буковелю, будуть працювати далі – програми реабілітації людей з інвалідністю, реабілітації поранених бійців, оздоровлення родин загиблих, програма навчання катанню на гірських лижах для першокласників, пластунські та християнські вишколи, програми відпочинку пенсіонерів та малозабезпечених, соціальний табір «Артек-Буковель», програма підтримки українського книговидавництва та мистецтва…
  Готовий і надалі лобіювати та відстоювати інтереси нашого міста, нашого краю на всіх рівнях. Наша команда продовжить багато розпочатих програм, в тому числі програму будівництва доріг, розвитку туризму Прикарпаття та інших.
  Переконаний, що нам разом все вдасться і ми збудуємо в Україні ту омріяну країну Гідності і Правди.

  На правах реклами

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!