Осінній бал для прикарпатців з інвалідністю вразив несподіванками

 • Цьогоріч учетверте відбулося осіннє свято для інвалідів-візочників на Прикарпатті, організоване Мальтійською службою допомоги.

  Учора, 20 жовтня, гості зібралися в палаці «Ярослав» у Тисмениці, де на них чекали численні несподіванки та море емоцій. Близько півсотні пар з Івано-Франківська та області, а також із сусідніх регіонів кружляли в танці, приймали подарунки, слухали виступи артистів та обмінювалися позитивними емоціями.

  Бал був сповнений несподіванок: на відкритті свята гостей привітала перша леді Марина Порошенко, а відтак станцювала з ними полонез; учасники отримали подарунки від організаторів вечора; свої теплі пісенні виступи подарували гостям Богдан Сташків, Оксана Сливка, Анна Якушко, Світлана Шатковська; романтики на візках танцювали вальс, мазурку, польку, падеспан та віденський вальс, а також пройшли танцювальний майстер-клас від Вікторії Шульги; підопічні мальтійців були відзначені у номінаціях «Міс грація» (Христина Сирова-Ковалишин), «Галантний кавалер» (Мирослав Гурак), «Міс чарівність» (Світлана Когуч), «Стильний кавалер» (Володимир Онуфрик), «Найкраща зачіска» (Ірина Бурдуланюк), «Найкраща сукня» (Оксана Кузнєцова), «Ефектний кавалер» (Віталій Попок), «Запальний танцюрист» (Віталій Палков) та ін. Також обрали короля та королеву балу, якими стали Василь Петрунів із Івано-Франківська та Марія Мицко із Делятина.

  Василь Петрунів уже другий рік поспіль обирається королем осіннього свята, а корону королеви балу Марії Мисюк урочисто передала минулорічна королева Оксана Кузнєцова.

  Керівник Мальтійської Служби Допомоги в Івано-Франківську Роман Яручик відзначив, що протягом минулого року мальтійці організували багато заходів, які додали в життя «особливих романтиків» – людей із інвалідністю – більше яскравих вражень: це і передріздвяні зустрічі візочників, і традиційна проща в Унівську лавру, і табір для неповносправних у Кракові, і інструктивні ігри та туристичні поїздки і рафтинг…

  Неймовірну музичну атмосферу вечора створив муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Івановича Чикириса. Ведучим вечора був Олександр Куровський.

  Більше про захід читайте у наступному номері «Галицького кореспондента».

  Нагадаємо, Перша леді відвідала франківську інклюзивну школу №17.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!