Прикарпатці взяли участь в інтеграційному чемпіонаті, що відбувся у Варшаві

 • З 9 по 10 грудня у Варшаві пройшов інтеграційний чемпіонат з гри бочча на якому Україну представили три команди. Це, зокрема, @Strong in Spirit – команда з Ковеля та BOYKU – з Івано-Франківської області.

  “Бочча – гра для всіх, але найбільшу популярність вона здобула серед людей з обмеженими можливостями, – розповів “Галицькому кореспонденту” голова ГО “СЛІД” (м. Івано-Франківськ) Микола Макар. – Наприклад, люди з ДЦП або іншим важким ураженням нервової системи, що вимагає пересування в інвалідному візку. Бочча у терапевтичний спосіб залучає як тіло, так і розум. Це чудовий спосіб інтегрувати людей з обмеженими фізичними можливостями з людьми працездатного віку у спортклубах, громадських організаціях, школах, реабілітаційних центрах і навіть вдома”.

  Багато людей не знають, що таке бочча. Це гра з набором м’ячів – шести синього, шести червоного і одного білого або жовтого кольору. Суть гри полягає в тому, що гравці намагаються максимально наблизити м’ячі свого кольору до м’яча, який називають Джеком.

  У Варшаві, крім України, в чемпіонаті взяли участь команди Словакії та Греції. Команда з Прикарпаття зайняла 6 місце серед 16 команд.

  Команда “Бойки” планує в травні знову відвідати Польщу і принагідно вже запросила нових друзів до України на Кубок західної ліги з гри бочча, який планують провести після перемоги.

  Мар’яна ЛОКАТИР

  Читайте також: Українки вперше в історії виграли Кубок світу з боротьби

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!