У Тисмениці пройшов VII Мальтійський бал для людей з інвалідністю

 • У Тисмениці відбувся уже традиційний VII Мальтійський приятельський бал для людей з інвалідністю.

  Організатор дійства — благодійна організація “Мальтійська Служба Допомоги”, інформують “Вікна”.

  Дійство урочисто відкрили понад пів сотні пар під мелодію традиційного полонезу, яку виконав муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Чикириса.

  “Елегантні дами у вишуканих вечірніх сукнях, кавалери у костюмах при краватці чи метелику вальсуватимуть залою, надихаючи всіх своїми витонченими рухами, плавними балансе та щирими посмішками. Особливістю цього балу є те, що учасники — молоді хлопці та дівчата на інвалідних візках. Саме їхні особливі, ніжні, справжні танці приковують увагу глядачів. Адже найперше танцюють вони душею”, — кажуть організатори.

  Організатори заходу підготували танець волонтерів та «Романтиків», класичні та сучасні інтерпретації бальної програми (вальс, мазурка, падеспан, віденський вальс), різноманітні майстер-класи та танцювальні ігри.

  Хоча й багато пересічних громадян ще й досі дивується танцям на візку, люди з обмеженими можливостями щоденно доводять, що насправді нічим не відрізняються від інших, переконують організатори.

  “Їхні можливості вражають, а сила духу викликає захоплення. Не зважаючи на обмежені рухові можливості, вони намагаються жити повноцінним різностороннім життям. Щодня підтверджуючи свою волю до життя, вони здобувають освіту, працюють, створюють сім’ї, подорожують, беруть участь у прощах і таборах, сплавляються по Дністру, займаються спортом, зростають духовно і культурно. Вони вже вкотре демонструють, що танцювати так, щоб перехоплювало подих, можна навіть на інвалідних візках”, — кажуть організатори.

  Учасником VII Мальтійського приятельського балу для людей з обмеженими фізичними можливостями був калушанин Павло Гордієнко.

  “Нереально, неймовірно, чудовий Мальтійський бал. Дуже дякую всім: організаторам, спонсорам і волонтерам за чудовий і незабутній вечір”, — поділився калушанин на візку.

  Читайте також: Франківські спортсмени з інвалідністю перемогли на чемпіонаті України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!