Отруєння дітей на Прикарпатті: кількість постраждалих зросла

 • Станом на 24.06.2021 уже встановили, що 19 осіб, з них 8 дітей до 18 років, жителів с. Саджава та с. Глибоке, що на Богородчанщині, які захворіли в результаті відвідування та вживання продуктів харчування 17.06.2021 в готельно-ресторанному комплексі «Діброва».

  Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

  Відомо, що 12 осіб госпіталізували до інфекційного відділення Богородчанської центральної лікарні з попереднім діагнозом «гостра кишкова інфекція», шість осіб перебувають на амбулаторному лікуванні в Саджавській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, одна особа перебувала в контакті (та була обстежена як контактна) за місцем проживання з лабораторно підтвердженим хворим, котрий захворів після святкування.

  Попередній діагноз: «гостра кишкова інфекція» – 12 осіб, «гострий гастроентероколіт невстановленої етіології» – 5 осіб, «гастроентероколіт» – 2 особи. Стан перебігу хвороби середньої важкості.

  Остаточний діагноз встановлюється. На об’єкті виникнення спалаху проводяться заходи з епідрозслідування.

  Варто зауважити, що отруєння у цьому закладі фіксують вже не вперше.

  На святі у місцевому ресторані було 28 людей. Гуляли до самого ранку, зле спершу стало випускникам, а потім скрутило й дорослих.

  Одразу після випускного балу школярів та їхніх батьків масово привезли у інфекційне відділення Богородчанської районної лікарні. Люди припускають, що отруїлись паштетом, який навіть колір мав не такий, як треба.

  Як з’ясувалось згодом, ресторан немає документів на продукти і медкнижок, його зачинили.

  Причина масового отруєння на Прикарпатті – сальмонела. Бактерію виявили у більшості пацієнтів. А от звідки вона взялася – ще з’ясовують. 

  Хворі кажуть: власники ресторану з ними навіть не намагалися зв’язатися. Люди написали заяву в поліцію. Там відкрили кримінальне провадження за фактом масового отруєння.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!