Немає документів на продукти і медкнижок: на Прикарпатті закрили ресторан, де отруїлися діти

 • У ресторані «Діброва», що в селі Підгір’я Богородчанської ТГ, в день отруєння школярі святкували випускний.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що станом на 15 год. 22.06.2021 р. госпіталізовано 11 осіб, з яких шестеро дітей до 17 років. Діагноз – гострий гастроентероколіт. Стан потерпілих середнього ступеня важкості. Всі потерпілі – жителі с. Саджава Богородчанської ТГ.

  20-21 червня провели санітарно-епідеміологічне обстеження закладу і позаплановий захід державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів.

   Там виявили низку порушень, зокрема: в закладі не впроваджено систему НАССР, відсутні документи на харчові продукти (товаро-транспортні накладні та сертифікати якості), відсутні на робочому місці особисті медичні книжки працівників закладу, не проведено гігієнічне навчання персоналу харчоблоку, відсутній журнал огляду рук персоналу на гнійничкові захворювання (журнал Здоров’я).

  Під час епідрозслідування Івано-Франківськаї державна регіональною лабораторія Держпродспоживслужби відібрала 15 змивів із об’єктів навколишнього середовища на БГКП та 15 на ПФ, вісім проб харчових продуктів та одну пробу води питної для мікробіологічного дослідження.

  Закладу видали припис про усунення порушень та розпорядження про тимчасове припинення роботи ресторану та призупинення обігу харчових продуктів на потужності готельно-відпочинкового комплексу «Діброва» ФОП Шкрібляк С.Я.

  Також вилучили 48,530 кг харчових продуктів невідомого походження (через відсутність супровідних документів).

  22 червня об 11:00 год. відбулося засідання комісії з ТЕБ і НС Богородчаської селищної громади, на якому ухвалили рішення щодо тимчасового припинення роботи ресторану ГВК «Діброва»

  Нагадаємо, Поліція з’ясовує обставини отруєння людей на Богородчанщині.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!