Половина франківців не сплатили за воду, – Івано-Франківськводоекотехпром

Багато іванофранківців не сплачують поточні нарахування за водопостачання. 

Про це розповіли на сторінці КП “Івано-Франківськводоекотехпром”. 

Багато споживачів сприйняли заборону на відключення боржників і нарахування пені під час карантину як заклик зовсім не платити за комунальні послуги. У підсумку багато водоканалів України, незалежно від форми власності, опинилися у складному становищі через різке падіння рівня оплат, адже єдиним джерелом фінансування будь-якого водоканалу є платежі споживачів за надані послуги.

Сьогодні половина франківчан не сплатили поточні нарахування, а борги перед КП «Івано-Франківськводоекотехпром» досягли уже критичної позначки.

 “В такому випадку підприємства водопостачання виявляються перед вибором, що зробити насамперед для цілодобового водопостачання – оплатити електроенергію для роботи насосних станцій, закупити реагенти для очищення води або купити бензин для виїзду аварійних бригад. Не кажучи вже про зарплату, щоб хоч якось стимулювати людей працювати в складних умовах, щоб забезпечити безперебійну подачу води”, – йдеться у дописі.

На сайті КП«Івано-Франківськводоекотехпром» створений персональний кабінет, де франківці можуть з легкістю проводити будь-які операції. http://vodokanal.if.ua/index.php….

Нагадаємо, у Калуському ЦНАПі надаватимуть послуги соцзахисту, пенсійного фонду та компослуг

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!