Половина франківців не сплатили за воду, – Івано-Франківськводоекотехпром

 • Багато іванофранківців не сплачують поточні нарахування за водопостачання. 

  Про це розповіли на сторінці КП “Івано-Франківськводоекотехпром”. 

  Багато споживачів сприйняли заборону на відключення боржників і нарахування пені під час карантину як заклик зовсім не платити за комунальні послуги. У підсумку багато водоканалів України, незалежно від форми власності, опинилися у складному становищі через різке падіння рівня оплат, адже єдиним джерелом фінансування будь-якого водоканалу є платежі споживачів за надані послуги.

  Сьогодні половина франківчан не сплатили поточні нарахування, а борги перед КП «Івано-Франківськводоекотехпром» досягли уже критичної позначки.

   “В такому випадку підприємства водопостачання виявляються перед вибором, що зробити насамперед для цілодобового водопостачання – оплатити електроенергію для роботи насосних станцій, закупити реагенти для очищення води або купити бензин для виїзду аварійних бригад. Не кажучи вже про зарплату, щоб хоч якось стимулювати людей працювати в складних умовах, щоб забезпечити безперебійну подачу води”, – йдеться у дописі.

 • На сайті КП«Івано-Франківськводоекотехпром» створений персональний кабінет, де франківці можуть з легкістю проводити будь-які операції. http://vodokanal.if.ua/index.php….

  Нагадаємо, у Калуському ЦНАПі надаватимуть послуги соцзахисту, пенсійного фонду та компослуг

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!