Простір, де люди стають щасливішими

 • Власниця івано-франківської «Вашої студії YоGі» Валентина Голованова на власному досвіді переконалась, як йога може зцілювати і фізично, і емоційно. А потім вирішила поділитися цим зі світом.

  П’ять років тому її плече вже майже не рухалося. Масажист сказав, що то ніколи не вилікується і єдине, чим можна уникнути погіршення стану – вдома займатися фізкультурою. Але Валентина Голованова і не збиралася здаватися: «Ніколи не вірила, коли чула, мовляв, щось неможливо вилікувати. Якщо людина напрацювала собі якусь болячку, то так само здатна і вийти з неї. Потрібен лише час і правильний шлях».

  Таким шляхом для Валентини виявилася йога – від учениці до інструкторки, а потім і до керівника «Вашої студії YоGі». Нині її плече не просто рухається, але й виконує найскладніші асани в йозі, постава – рівнесенька, а на душі – цілковита гармонія.

  «Я побачила, як йога змінює людей: і фізично, і на емоційному рівні, – розповідає інструкторка. – Люди стають щасливішими і здоровішими. Тому я захотіла бути причетною до цього чудового процесу і знайомити інших із йогою». 

  Валентина переконана, що йога-студія має бути не просто місцем, де люди приходять позайматися, але й простором домашньої атмосфери, де, наприклад, можна потеревенити за чашкою трав’яного чаю.

  «Я організувала роботу студії таким чином, аби було дійсно цікаво, – продовжує тренерка. – Кожен може обрати те, що йому до вподоби: жіноча йога, динамічна йога, релакс йога, хатха йога…».  

 • До речі, у цій студії є і дитячі групи. З боку може здаватися, що учні просто стрибають, бігають, граються, лише на короткі моменти приймаючи статичні позиції, але насправді під час таких комбінаторних занять відбувається потужна робота: зміцнюється хребет, збільшується витривалість та гнучкість, покращується постава та координація рухів. І при цьому малеча не стомлюється, не втрачає цікавості і дає повний вихід накопиченій енергії. 

  А ще Валентина дуже любить організовувати в студії… стояння на цвяхах. Для цього спеціально запрошує фахівця. Виявляється, що стояння на цвяхах при дотриманні правил безпеки доступне майже для кожного. Тиск цвяхів за рахунок ваги тіла людини на точки акупунктури запускає очисні, відновлюючі та оздоровчі процеси в організмі.

  Найближчим часом Валентина планує набрати групу з йогатерапії за новою методикою – для людей з проблемами опорно-рухового апарату. Група планується невелика, бо кожному учню приділятимуть максимум уваги. Інструкторка переконана, що результати будуть блискавичні.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!