Прикарпатець написав “подяку” за реформи в електронну книгу скарг України

 • До “Електронної книги скарг України” написав їхній читач Володимир з Івано-Франківщини і розповів про те, як йому, схоже, доведеться шукати гроші, щоб витримати реформи. Адже тепер до їхнього сімейного бюджету додалося навантаження у зв’язку з Об’єднанням територіальної громади (ОТГ). 

  Ось уривок із тексту скарги:

  “Доброго дня. Така проблема, як у мене, думаю непоодинока. Це стосується навчання і ефективності ОТГ. Наш син навчається в сільській школі і паралельно у музичній в районному центрі, на даний момент закінчив 7 класів по фортепіано й залишивсь один рік.

  Минулого року, в нас пройшло об’єднання громад, яке ми теж підтримали на виборах, але у нас ніяких змін на краще немає, а навпаки. 

  Раніше ми платили 220 гривень за місяць навчання, не враховуючи 30 гривень на поїздку й 20 гривень на харчування. Тепер на наш гаманець лягли ще й ті витрати, що раніше покривала райрада, а це ще плюс 667 гривень. В ОТГ оплачувати цю суму не спроможні, керівництво тільки розводить руками.

 • Отже, якщо підсумувати, то це виходить майже – 1 500 гривень на місяць навчання у музичній школі, плюс обід у загальній. Звідси напрошується висновок: навіщо ламати те, що хоч якось працювало. Куди ми котимось і чи взагалі нам потрібна держава, якщо ми платимо за все самі від народження дитини до наших поховань, вирішуємо усі питання теж самі. Навіщо нам депутати і міністри, щоб бюджет між собою ділити?”, – написав чоловік.

  Читайте також, Руслан Марцінків розповів про долю Івано-Франківської ОТГ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!