Прикарпатець роками скидав сміття в лісі – його заставили прибрати

Уроком на усе життя стануть події останніх тижнів для жителя Микуличина, який впродовж кількох років скидав сміття на території Карпатського національного природного парку.

Все почалося з допису у групі “Моє Яремче” у соціальній мережі Facebook, пише “Суспільне”.

“Це сміття сфотографував і виклав у групі “Моє Яремче” невідомий. Мабуть, хтось з місцевих жителів, з фейкової сторінки, – розповідає депутат Яремчанської міської ради Петро Куртяк. – Я поїхав на місце і побачив жахливі речі – купи відходів приблизно на площі 10х10 м кв”.

Перебравши там кілька папірців, він знайшов підтверджувальні докази, чиє сміття. Депутат зателефонував до власника стихійного сміттєзвалища і запропонував йому поприбирати.

Сім’я з Микуличина не один рік скидала туди відходи. Живе неподалік – за 50 метрів. Стихійне сміттєзвалище односельчани не бачили, бо там ніхто не ходить. Колись давно була стежина, але згодом усе позаростало.

Сільське комунальне підприємство Микуличинської сільської ради дало вантажівку, і сміття вивезли на полігон.

“Чотири таких партії сміття він назбирав. Людина побажала виправити свою провину. Ми йому не перешкоджали. Я думаю, що своїх дітей він буде виховувати правильно і більше таких речей не допускатиме. Я просто впевнений, що ситуація, яка склалася, буде доброю наукою не лише для цього жителя Микуличина, а й для інших”, – каже Петро Куртяк.

Якщо ви виявили несанкціоноване сміттєзвалище, то ви можете написати звернення до органу місцевого самоврядування, написати скаргу до територіального управління Державної екологічної інспекції Карпатського округу чи зателефонувати на “гарячу лінію”: 0342 72 22 95.

До теми: на Прикарпатті горіли “Камаз”, сміття та суха трава

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!