Прикарпатське телебачення “Галичина” потребує змін на понад вісім мільйонів гривень

 • Про це йшлося сьогодні, 23 лютого, на засіданні постійної комісії Івано-Франківської облради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунального власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

  Директор ОТБ “Галичина” Ігор Дебенко зазначив, що телебачення розвивається, але для того, щоб рухатися вперед, потрібно багато змінювати: необхідно більше можливостей, аби воно виглядало так, як того вимагає час і як це бачать самі телевізійники.

  “Ми стикнулися не з однією проблемою. Техніка потребує оновлення, немає автомобіля, який потрібен для роботи, потрібно працювати над програмним забезпеченням. Ви неодноразово приходили до нас на ефіри і бачили, у якому стані студія”, – зазначає Ігор Дебенко.

  Розвиток “Галичини”  на 2018-2022 роки передбачає розвиток та розбудову власної телемережі, просування трансляції телеканалу у кабельних багатоканальних мережах міст України та загальнонаціональних мережах інтерактивного інтернет-телебачення, заміна застарілого, оновлення, переоснащення та закупівля нового матеріально-технічного обладнання, оновлення та закупівля комп’ютерної техніки, обладнання та комплектуючих, програмного забезпечення, облаштування студії та декорацій для нових програм, придбання автомобіля, промоцію тощо.

  Програма передбачає фінансування з обласного бюджету у сумі 8 мільйонів 280 тисяч гривень. На новий автомобіль чи мікроавтобус необхідно близько 700 тисяч, оновлення декорацій та студій – ще 1 мільйон 500 тисяч. 800 тисяч гривень необхідні, аби оновити застарілу комп’ютерну техніку та комплектуючі, понад півтора мільйони гривень на співпрацю з місцевими телекомпаніями.

  Нагадаємо, телеканал “Галичина” презентував екологічну казку для дітей.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!