Прикарпатський поет та прозаїк Юрій Іздрик привселюдно попрощався з віршами

 • 19 червня в рамках фестивалю “Ї” в Тернополі власними поетичними авторськими перформансами публіку тішили Юрко Іздрик, Артем Полежака, Олена Герасим’юк, Олександр Ірванець та інші.

  Особливо публіку вразив виступ українського поета та прозаїка Юрія Іздрика. Він не тільки презентував нову збірку віршів, а й читав поезію під музичний супровід, розповів про кохання та попрощався із власними віршами, повідомляє “За Збручем”.

  Відомий письменник розповів про своє життя, точніше про різні його етапи. Зізнався, що обставини склалися так, що в 51 рік довелося кардинально змінити життя. І в той же період він безнадійно закохався, що призвело до активної літературної творчості.

  “Я вчився по-новому жити. І першою пригодою у новому житті була закоханість. Можете уявити, в 51 рік. І починаю «херячити» віршики, тому що ситуація безнадійна. Вона – щаслива, публічна особа, заміжня, столична «львіца», а я – ніхто. У її середовищі моє прізвище нічого не говорило. І я кожен день пишу вірші”, – розповів Іздрик.

  За словами поета, зараз він переходить у четвертий етап життя. І зауважив, що в ньому вже не писатиме віршів.

  “Остання моя абсолютно адекватна закоханість – це електронна музика в стилі треп. Я купив собі маленький синтезатор і навчився на ньому грати. Моя «хімія» писання віршів тривала вісім років. Я давно вже відчував, що ця машинка зношується, що це перестає мені бути цікавим, я починаю повторюватися. Тому зараз починається моє «четверте» життя. Подумав, що час мені розпочинати бізнес, яким займаються всі підстаркуваті зірки. Є такий багатолітній проєкт «Останній концерт «Металіки» або «Останній концерт «Ролінг Стоунз». А у мене буде «Остання поетична книжка Іздрика». Зі свіжих віршів ще будуть виходити сто разів якесь «Зібране», «Вибране», «Найкращі 100 віршів» і так далі, ще будуть презентації, але суті це не міняє. З віршами я прощаюся сьогодні привселюдно у вашій присутністі. А тепер прийшов час з ними прощатися ще й методом їх читання”, – заявив Іздрик.

 • Читайте також:

  ІЗДРИК: «Живу наче повільно, але, бачу, полюбе помру молодим»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!