Письменник Юрій Іздрик отримав від кіноакадемії “Золоту дзиґу”

 • Прикарпатець Юрій Іздрик переміг в номінації “Найкраща чоловіча роль другого плану” за фільм “Я і Фелікс”.

  Також номінантами на премію були: Іван Шаран (“Памфір”), Олександр Ярема (“Памфір”), повідомляє Українська кіноакадемія.

  “Я і Фелікс” – це екранізація роману Артема Чеха “Хто ти такий?”. Книга і фільм розповідають про дорослішання хлопця Тимофія у 90-х, його сім’ю, друзів, перше кохання, і відносини з колишнім контррозвідником Феліксом, який став частиною його сім’ї. Історія розвивається на тлі буремних 90-х та розказана через призму дитячого сприйняття.

  Юрій Іздрик зіграв Фелікса, колишнього контррозвідника, солдата ГРУ, десантника радянської армії, травмованого досвідом війни.

  Нагадаємо, “Золота дзиґа” – національна кінопремія, єдина в Україні в галузі кіно, що створена з метою популяризації національного кінематографа та досягнень особистостей, які сумлінно працюють над створенням вітчизняних фільмів. Переможців визначають члени Української кіноакадемії. Головним символом Національної Кінопремії обрана статуетка “Золота Дзиґа”, що втілює у собі стрімкість, невпинний розвиток та нескінченність.

  До теми: Донька священника з Прикарпаття пройшла кастинг конкурсу “Голос країни – 13”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!