Приємна ціна: «Водоекотехпром» попереджає франківців про підозрілу фірму

 • Мешканцям Івано-Франківська разом з рахунками за воду почала приходити й реклама фірми, яка може здійснити повірку їхніх лічильників за «приємною ціною».

  Рекламні листівки розкидають по поштових скриньках франківців чи ставлять у двері. Про це «Галицькому кореспонденту» розповів прессекретар КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Володимир Шпег.

  За його словами, людям не можуть заборонити самостійно здійснювати повірку своїх лічильників. Однак наголошують, що в Івано-Франківську є два підприємства, які можуть проводити ліцензійну повірку лічильників: це «Івано-Франківськводоекотехпром» та “Івано-Франківськстандартметрологія”.

  На підприємстві застерігають – якщо франківці мають намір замовити повірку в іншої фірми, перед тим варто переглянути їх сертифікати.

  «Ймовірно, що це шахраї. За їх словами, ця процедура займає пів години, до того ж не знімаючи лічильник та без його показів. Це неможливо! Перевіряючи лічильник, його треба розпломбовувати, зняти, розібрати, обстежити та почистити», – наголошує Володимир Шпег.

  Нагадаємо, “Івано-Франківськводоекотехпром” просить франківців сплатити заборгованість.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!