Рік без Кузьми: Цікаві факти із життя Андрія Кузьменка

“Галицький кореспондент” підготував спецпроект, присвячений річниці загибелі фронтмена гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка. Це серія матеріалів про неперевершеного музиканта, співака, автора пісень, продюсера й актора.

Він був життєрадісним і талановитим у всьому. Його знали як музиканта, якийпроміняв фанерну електрогітару на фортепіано, і під впливом батьків пішов у ненависнуйому музичну школу.

Він був би водієм сміттєвоза ( Мріяв стати водієм сміттєвоза. Вважав,що це “романтично”), якби не один випадок, коли він закохався його в музику, в 10 роківвін почув пісню The Beatles Lady Madonna і вирішив зіграти її на піаніно.

З того моментуКузьма Скрябін задумався про те, щоб писати власні пісні, а українська культура тоді отримала неперевершеного музиканта, співака, авторапісень, продюсера і актора.

8f3c03dfd1f50bb20836693895373e02

Андрій завжди мріяв про мир

«Найбільше, чого я боюся – це щоб не було війни, тому що буває таке, що не залежитьвід людей, які живуть в країні. Якісь потужні особистості нагорі, вирішуючи свої справи(фінансові, геополітичні), можуть призвести до загибелі багатьох людей ».

30429

Ніколи не вважав себе письменником

«Я розумію той факт, що я не є письменником. Книга «Я, Паштет і Армія» – це простошматочок з мого армійського життя. Дівчатам вона буде точно нецікава. А ось хлопці, якіслужили в радянській армії, знайдуть для себе пару смішних моментів ».

У музичній школі вибирав твори Вівальді та Штрауса

«До класики ставлюся з повагою. Страшно люблю Штрауса, Вівальді, Чайковського.Ненавиджу Кобалевського і Рахманінова під них руки ламав в школі ».

_oVLkRPnYW8


Критикував бездіяльність українців

«Це залежить від Верховної Ради, від влади. Хоча практика показує, що народ настількитерплячий, що аж противно іноді дивитися як можна це все терпіти?».


Не заробляв мільйони

«Моя дружина закінчила художній ВНЗ. У нас в гаражі є пічка, вона пече там горщики,розписує і розсилає по Україні. Ми не мільйонери. Живемо на Виноградарі на ВітрянихГорах ».

svitlana_kuzmenko_skryabin

Вважав себе далеким від ідеалу чоловіка

«Чесно кажучи, я не знаю, яким ідеалом чоловіка я міг бути 25 років тому. Дивлячись на себе з точки зору сьогоднішнього віку, я не знаю, чим я тоді займався і як це виглядало».

kuzmenko_skryabin-725x464

Писав пісні під впливом подій і переживань

«Однозначно всі пісні, які з’являються у мене, чимось обумовлені. Дуже рідко ти сидиш і впродовж п’яти годин висмоктуєш тему з пальця, потім випускаєш ту пісню і розумієш, що вона висмоктана. І ти натискаєш кнопку Delete (видалити – ред.), І вона пропадає ».


Перші свої пісні писав англійською мовою

«Пісні« Чуєш Біль” і «Самотній в’язень» були чи не найпершими піснями «Скрябіна».Вони були написані англійською мовою Feel The Pain та Lonely Prisoner, – тому що наукраїнській ми не вміли писати. Я не був упевнений, що українська мова придатна длярок-музики. Потім я перекладав пісню на українську мову і робив дубляж ».

На прохання батьків навчався на факультеті стоматології.

1572821
Є автором групи Пающіє труси і першим учителем групи DZIDZIO.

Зізнався, що в 2004 році агітував людей підтримувати Януковича, бо йогозмусило” керівництво каналу, де він працював у ті часи.

Завжди приховував свою дружину від журналістів.

Присвятив подіям в Україні революційний хіт “Революція у вогні”, який під часбурхливих подій на Майдані відмовлялися крутити радіостанції.

384643231

Рік без Кузьми. Як “Скрябін” “запалював” у Франківську.

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!