Сесія Коломийської міськради почалася із криків “Ганьба!”

 • Сьогодні, 22 лютого, сесія Коломийської міської ради розпочалася із криків “Ганьба!”. Своє невдоволення депутатам висловлювали підприємці місцевого ринку, відомого у Коломиї як “блакитний ринок”.

  Проблема почалася, коли агрофірмі “Прут” відмовили у продовженні оренди території, на якій знаходиться ринок. Міська влада висловила бажання спорудити на місці ринку паркінг, а підприємці налякані, що залишаться без роботи.

  Раніше вони страйкували у міській владі, розмовляли з міським головою Ігорем Слюзаром, який запевняв, що їм забезпечать робочі місця, але без участі агрофірми “Прут”. Було створено також асоціацію підприємців ринку, втім, сьогодні, боячись втратити роботу, підприємці знову прийшли і вимагають продовжити договір оренди агрофірмі.

  Наразі Ігор Слюзар пропонує їм платити всього вісім гривень за метр квадратний і ще три роки спокійно працювати на ринку. Так, за його словами, буде краще самим підприємцям та більше поповнюватиметься міський бюджет. Ігор Слюзар вкотре закликав їх не захищати агрофірму і дбати про себе, проте розлючені працівники ринку слухати його не бажають.
  Вони подали свою пропозицію, яка передбачає продовження оренди власне агрофірмі. Наразі десятки підприємців стоять просто під трибуною.

  Нагадаємо, 30 січня у Коломиї відбулася масова акція протесту підприємців. Десятки людей з плакатами, які прикрашають гасла “Сотні людей на вулицю!”, “Люди – не машини!” та “У мене забирають роботу!”, вимагають продовжити оренду землі під речовий ринок. Таку бурхливу реакцію підприємців спричинило рішення міської ради від 26 січня. Ним депутати відмовилися продовжити оренду землі у розмірі 0,19 га агрофірмі «Прут».

 • Представниця агрофірми “Прут” Марія Ткачук зі свого боку запевнила, що вони готові оприлюднити всі дані щодо сплати коштів у міський бюджет і не хочуть вислуховувати даремні обвинувачення. Вона разом із підприємцями просить голову включити запис із сесії, де прийняли це рішення

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!