Щастя без стереотипів: у Франківську пройде “Форум жіночих історій”

 • 11-12 грудня в Івано-Франківську пройде вже другий “Форум жіночих історій”.

  Форум триватиме два дні в режимі онлайн, але є можливість і особисто бути присутнім (з дотриманням усіх карантинних норм) – участь безкоштовна за умови реєстрації, запрошують і жінок, і чоловіків.

  “Мені хочеться розширити стереотипні рамки, в яких живуть жінки – можна народити першу дитину після 30, можна не народжувати взагалі; можна бути чарівною домогосподаркою чи визначною політикинею. Жінка має сама вирішувати свою долю, займатися тим, що робить її щасливою, не боятись осуду суспільства і розраховувати на підтримку від близьких. На форумі ми зібрали понад 20 спікерів та спікерок, які знають, як бути щасливими!” – розповідає очільниця ГО “Д.О.М.48.24” Наталія Вишневецька про мету події.

  Програму Форуму жіночих історій сформували за висновками дослідження передумов гендерної нерівності, проведеного в жовтні-листопаді 2020 року в Івано-Франківську – попередні результати цього дослідження організатори також презентуватимуть на форумі.

  Глядачам пропонують долучитись до чотирьох тематичних панельних дискусій: “Середовище, яке формує жінку”, “Жіноча кар’єра”, “Ті, що не здаються” та “Помічати чоловічі привілеї задля підтримки жінок”.

  Серед хедлайнерів форуму – сценаристка, драматургиня та режисерка Наталія Ворожбит (серіал “Спіймати Кайдаша”, фільми “Погані дороги”, “Кіборги”), блогерка “Доктор Наташа” – Наталія Лелюх, фасилітаторка та власниця бренду взуття G Point Маша Лемберг, експертка з стратегічних та кризових комунікацій Ірина Лянна та жіночий гурт Кrapka;КОМА.

  Розставляти пріоритети програми та формувати список гостей допомагали представниці багатьох ініціатив, що захищають права жінок, – Олександра Бабецька (Патрульна поліція Івано-Франківської області), Ольга Бобрикович (ГО “Дружина воїна”), Мар’яна Вершиніна (ГО “Мами Прикарпаття”), Ірина Дарвай (Дівчата STEM), Юлія Долгіх-Черниш (Подкаст “#Тиждівчинка”), Оля Кукула (“Дівчата творять”), Христина Максимчак (Українська асоціація працівниць правоохоронних органів), Ірина Пластомак (Жіночий ветеранський рух), Юлія Сінькевич (ГО “СТАН”), Юлія Фомічова (БО “Ліга толерантності”).

 • Реєстрація: https://cutt.ly/PhvS0M0
  Програма Форуму: https://cutt.ly/qhvSMGC

  Захід відбудеться у просторі ВДОМА, Івано-Франківськ, вул. Галицька 29, 3 поверх.

  Читайте також: Громади Івано-Франківщини можуть отримати грант на освітні проєкти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!