Громади Івано-Франківщини можуть отримати грант на освітні проєкти

 • У рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» в Україні оголосили конкурсний відбір територіальних громад-партнерів проєкту DECIDE в Івано-Франківській, Луганській, Одеській та Полтавській областях.

  Проєкт DECIDE реалізується в Україні ГО «ДОККУ» у партнерстві з Цюрихським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарії. Стратегічними партнерами проєкту DECIDE є Міністерство освіти і науки України, Міністерство розвитку громад та територій України, Івано-Франківська, Луганська, Одеська та Полтавська обласні державні адміністрації, а також Державна служба якості освіти та Всеукраїнська асоціація ОТГ.

  Проєкт DECIDE спрямований на підтримку двох важливих реформ – освіти та децентралізації. Його метою є сприяння долученню громадян територіальних громад до демократичного врядування, рівноправному користуванню його результатами та отриманню доступу до якісної освіти.

  У рамках конкурсного відбору оберуть 16 (шістнадцять) територіальних громад-партнерів проєкту DECIDE в Івано-Франківській, Луганській, Одеській та Полтавській областей.

  У кожному з чотирьох регіонів-партнерів відберуть по чотири громади-партнера: три сільські/селищні громади з чисельністю населення до 15 тисяч осіб та одна міська громада з чисельністю населення до 35 тисяч осіб.

 • З детальними умовами конкурсу та надання грантів можна ознайомитися за посиланням.

  Читайте також: «Гуцульська бриндзя» отримає правову охорону в ЄС

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!