“Свобода” вибачилася за “окремі випади” на марші у Франківську

 • Дві дні тому в Івано-Франківську відбувся марш проти “репресій та олігархів”.  

  Сьогодні, 9 березня, “Свобода” знайшла в собі сили, щоб вибачитися за деякі висловлювання. Зокрема, перед “Укропом”. Відповідну заяву вони оприлюднили на офіційному сайті обласної організації:

  “Івано-Франківська обласна організація ВО “Свобода” висловлює щиру вдячність громадськості краю та національно-патріотичним силам, які долучилися до проведення 7 березня 2017 року в обласному центрі Маршу проти тарифів, репресій та олігархів.

  Переконані, що лише спільними зусиллями можемо домогтися встановлення справедливих тарифів на газ, електроенергію та комунальні послуги, подолати корупцію, припинити визискування українців чинним режимом, який, прийшовши до влади після Революції Гідності, так і не виконав вимог Майдану.

  Разом з тим, аби уникнути подальших політичних спекуляцій, вважаємо за необхідне вибачитися перед громадськістю та нашими політичними партнерами за окремі випади, що, на жаль, мали місце з боку окремих політично недосвідчених учасників маршу.

  Це спонукає нас до посилення внутрішньої націоналістичної дисципліни та світоглядного вишколу членства.

  Окремо звертаємось до наших партнерів із Українського об’єднання патріотів ‒ УКРОП”, з яким нам вдалося налагодити конструктивну співпрацю на рівні області задля розвитку громади краю. Стверджуємо, що готові до подальшої спільної боротьби проти свавілля чинного режиму, подвійних стандартів, засилля корупції та політичного переслідування.

 • Існуючі реалії красномовно свідчать, що переслідувань від чинного режиму може зазнати кожен, хто посмів критично оцінювати його політику та не плестися у її фарватері – державний службовець, дрібний підприємець, політичний діяч, представник великого бізнесу.

  Впевнені, що лише об’єднавши зусилля, не піддаючись дрібним провокаціям чи цілеспрямованим зусиллям окремих політичних блазнів, здатні покласти край подальшому скочуванню нашої країни в прірву та не допустити можливого реваншу антиукраїнських сил”.

  Про марш “Галицький кореспондент” писав у матеріалах Виходьте, навчимо боротися з корупцією, – “свободівець” до франківської поліціїУ Франківську мітингуючі на чолі з мером “палили” смітник під УБЕЗом та Авакова – собаку – повісить на гілляку, – франківський депутат.

  Як наслідок сьогодні, 9 травня, «УКРОП» оприлюднив заяву стосовно расистських гасел «свободівців».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!