Ситуація навколо неправомірного штрафу в Калуші набирає обертів

 • Працівники калуського КП “Водотеплосервіс” хочуть провести несанкціоноване обстеження підвального приміщення, власник якого судиться з ними.

  Сьогодні, 4 лютого, з журналістом “Галицького кореспондента” зв’язалась Ельзара Мельник, дружина Романа Мельника, який подав у суд на працівницю калуського КП “Водотеплосервіс”, яка склала фіктивний акт обстеження, та виписала штраф на 16 тис. грн. Вона повідомила, що працівники цього комунального підприємства, вимагають відкрити підвал, де знаходиться скандальна труба, для того, щоб провести третє обстеження.

  конфлікт

  Вся справа в тому, що суд не давав дозвіл на цю перевірку. Як пояснила юрист Лілія Вірьовкіна, яка захищає права сім’ї Мельників у суді, вони не мають права проводити ще якесь обстеження, без дозволу суд.

  “Вони провели перше, фіктивне обстеження, потім друге вже як має бути, склали акти по обидвох. Більше обстежень вони проводити не можуть. Тільки суд міг назначити незалежну експертизу і сам визначати членів цієї комісії, а такого не було”, – пояснила пані Лілія.

 • За словами Ельзари Мельник працівники КП запевняли, що вони не збираються проводити перевірку їхнього підвалу, а хочуть обстежити підвал сусіда.

  Нагадаємо, що у «Водотеплосервісі» Мельників звинуватили в незаконній врізці у систему водопостачання.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!