“Теплокомуненерго” намагалось через суд скасувати 600 тисяч гривень боргу перед податковою

 • Івано-Франківський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» до Головного управління державної податкової служби області.

  Про це йдеться на сторінці суду, пише “Галицький кореспондент”.

  У справі йдеться про те, що в результаті перевірки податкової служби прийняли рішення про застосування штрафу за несвоєчасну сплату узгоджених грошових зобов`язань з податку на додану вартість у сумі 598558,01 грн. “Теплокомуненерго” просило суд визнати протиправною та скасувати вимогу про сплату боргу.

  Втім, суд встановив, що підприємство порушило норми Податкового кодексу України. При цьому, врахували також те, що “Теплокомуненерго” не заперечувало виявлених фактів порушення ним строків сплати узгодженого податкового зобов`язання та не надало належних доказів на підтвердження своєчасної оплати узгодженого грошового зобов`язання з податку на додану вартість.

  «Всі випадки порушення граничних строків сплати податків складають понад 30 днів, а тому суд вважав, що податкова правильно визначила розмір штрафу, діяла у межах повноважень, наданих йому законодавством та довела правомірність прийнятого податкового рішення», – повідомляється у рішенні суду.

  Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку.

 • Читайте також: на Прикарпатті через суд навчальному закладу повертають незаконно передані землі

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!