Тренінг посттравматичного росту “Серце воїна” – це корисно і приємно, – учасник АТО

 • Учасник АТО Андрій Кабанов звертається до інших учасників АТО, їх сімей та волонтерів з тим, щоб вони пройшли тренінги післяреабілітаційного зросту «Серце Воїна».

  “Наше суспільство поважає наших бійців, називає героями, але, на жаль боїться. І в цій ситуації людей можна зрозуміти. Цивільні люди не знають що відбувається у голові бійця, коли він повертається додому. Чесно, навіть самі бійці в більшості цього не розуміють. Мене, наприклад, коли я повернувся додому зміни в моєму характері і способі мислення лякали”, – зізнається Андрій Кабанов.

  Відтак, атовець переконаний, у тому, що всім, хто має стосунок до АТО, варто пройти тренінги посттравматичного росту «Серце Воїна». Мета тренінгів не ставити діагнози, а допомагати використовувати правильно нові риси характеру. Андрій пройшов ці тренінги і цьому безмежно радий.

  Це дводенний тренінг, який пройшов у місті Івано-Франківську 29-30 березня. Переваги тренінгу видно одразу. Ці заняття варто пройти як і самим бійцям, так і їх рідним і волонтерам.

  На тренінгу нема діагнозів, довгих монотонних лекцій, а просте практичне навчання в легкій атмосфері, де кожен може виговоритися, що насправді всім потрібне. “Нас навчали як варто поводитися рідним і самим бійцям з моменту демобілізації, щоб легше знайти себе та звикнути з суспільством, – продовжує боєць. – Комплекс занять і вправ дає змогу усі зміни, які відбуваються у людині під час служби та після перетворити у сильні сторони, виховати в собі лідера. Тут вчать як самому себе підтримати, так і інших підтримати”.

  У заняттях використовується система бодинаміки. Нею користуються у всьому світі для реабілітації ветеранів. Бодинаміка вчить взаємодії розуму і тіла, правильної підтримки та  використання набутих рис характеру собі на користь.

  “Я й не думав, що психологія може бути такою простою, корисною та приємною, –  додає Андрій Кабанов. – За ці два дні я вперше відчув, що мені не ставлять діагноз, а я відчуваю справжню підтримку та полегшення. Ці два дні мене насправді змінили, я вийшов новою людиною. Тепер в мене є бажання до самовдосконалення і допомоги іншим бійцям”.

  Аби пройти курси слід звернутися в Центр допомоги воїнам АТО – приміщення ОДА, 107 кб. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!