Це не єдиний випадок у лікарнях області, – омбудсмен про пожежу в Косові

 • Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вимагає вжити заходів, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям у закладах охорони здоров’я Івано-Франківської області.

  Так омбудсмен відреагувала на пожежу в Косівській центральній районній лікарні 28 грудня, де загинули четверо людей, а ще троє дістали опіки, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “Факти”.

  “Це не єдиний випадок виникнення пожеж у закладах охорони здоров’я Івано-Франківської області в 2021 році. Так, за інформацією Головного управління ДСНС, 15 квітня 2021 року сталася пожежа в інфекційному відділенні лікарні Долинської центральної районної лікарні. Рівно за місяць, 15 травня, виникла пожежа в Лисецькій центральній районній лікарні. В обох випадках обійшлося без жертв”, – наголошує Людмила Денісова.

  Через трагедію, що сталася, уповноважена Верховної Ради скерувала листи:

  • голові Державної служби України з питань праці,
  • міністру охорони здоров’я України,
  • голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації,
  • начальнику Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області.

  Їх усіх Людмила Денісова закликає вжити заходів, щоб посилити контроль за додержанням закладами охорони здоров’я Івано-Франківської області вимог законодавства з питань цивільного захисту та пожежної безпеки, охорони праці, виявлення порушень і запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, захисту життя та здоров’я людей.

  Питання, запевняє омбудсмен, перебуває на її особистому контролі.

  Нагадаємо, смертельна пожежа трапилась у лікарні Косова, що на Прикарпатті, 28 грудня. Мер міста заявив, що, ймовірно, хтось запалив заупокійну свічку.

 •  “Хворі згоріли заживо”: чому через заупокійну свічку сталася пожежа в реанімації Косова

  Версій пожежі у реанімації Косівської лікарні декілька: не виключають несправність кисневої апаратури

  До теми: На Прикарпатті 30 грудня оголосили днем жалоби за загиблими на пожежі лікарні у Косові

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!